ОТП Банк відмовлено у видачі виконавчих листів на 2 000 000 грн.

➡️ На користь ОТП Банку прийнято рішення про стягнення з нашого клієнта суми заборгованості в розмірі майже 2 000 000,00 грн.

❗️ Після цього на підставі виконавчого листа було відкрито виконавче провадження, накладено арешт на все майно та рахунки клієнта.

🆘 Клієнт зв’язався з нами після того, як виконавча служба вилучила у нього транспортний засіб і арештувала всі його рахунки.

🤔 Ознайомившись з матеріалами виконавчого провадження, було встановлено, що виконавчі листи, на підставі яких відкрито виконавче провадження, були видані з порушенням норм закону.

✍️ Ми відразу подали позов про зняття арешту з машини боржника, так як він перебував під заставою (через місяць машину повернули). Також ми подали до суду заяву про визнання виконавчих листів такими, що не підлягають виконанню.

⏰ Справа розглядалася більше року, обставини видачі виконавчого листа перевірялися на рівні голови суду та судової адміністрації України.

✅ В результаті суд визнав виконавчий лист таким, що не підлягає виконанню, але через процесуальні питання, пов’язані з неявкою представника банку в судові засідання, рішення суду було скасовано, справу направлено на новий розгляд.

✅ Під час повторного перегляду справи судом було винесено постанову про визнання виконавчих листів такими, що не підлягають виконанню.

😈 Державний виконавець був зобов’язаний завершити виконавче провадження, зняти арешти на майно боржника.

🤡 Спробувавши виправити своє становище, представники банку вирішили через суд виправити незаконні помилки у виконавчих листах та отримати їх дублікати.

😎 Ми підготували заперечення на вказану заяву банку.

✅ За результатами розгляду справи у виправленні описок та видачі дублікатів виконавчих листів на 2 000 000 грн. банку було відмовлено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *